Ta strona korzysta z cookies OK więcejjęzyk

 | 

language

 | 

O FIRMIE

Jeśli szukasz Najwyższej Jakości Odzieży i skutecznych form Promocji nie mogłeś trafić lepiej!

Waldi Agencja Marketingowa oferuje szeroki wachlarz Odzieży Reklamowej, Ochronnej, Certyfikowanej, Roboczej i Sportowej, wykonuje Reklamy, profesjonalnie okleja pojazdy, zaopatrzy Cię również w najlepsze Gadżety Reklamowe. Wykonujemy dowolne nadruki na odzieży, gadżetach, proponujemy elegancki Haft i najwyższej jakości Naklejki.


Dzięki własnemu parkowi maszyn oraz ogromnej wiedzy i umiejętnościom naszych pracowników realizujemy zarówno projekty indywidualne jak i zamówienia hurtowe.
 

Współpraca z najlepszymi producentami jak m. in. Promostars, Kegel Błażusiak, SOL'S czy Regatta zapewnia jakość, trwałość i niezawodność proponowanych przez nas produktów.


Wszystko to wykonamy według Twojego indywidualnego projektu a ofertę dostosujemy do potrzeb oraz wymagań. Dołożymy wszelkich starań aby dostarczone produkty i usługi wykonane zostały na najwyższym poziomie i w jak najkrótszym terminie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, którą możecie Państwo znaleźć na naszej stronie i kontaktu z nami w razie pytań lub wątpliwości.


Pomożemy w zrealizowaniu każdego, nawet najbardziej skomplikowanego pomysłu i doradzimy metodę najbardziej dla Ciebie optymalną. 
 

Aktualności

Relacja z instalacji reklamy zewnętrznej

Dla naszego klienta. firmy "Stalbud" zrealizowaliśmy zamówienie na reklamę zewnętrzną - produkcja wraz z instalacją (kliknij w strzałkę)
 
2018-03-12 09:11:19

Zapraszamy do sklepu odziezbhp24.pl

Zapraszamy do prowadzonego przez nas sklepu internetowego odziezbhp24.pl.
2018-02-05 11:20:41

Witamy na Naszej nowej Stronie!!!

Z ogromną przyjemnością oddajemy do Twojej dyspozycji naszą nową stronę internetową, która została skonstruowana po to, aby pomóc Ci w wybraniu najbardziej dla Ciebie skutecznej formy promocji Twojego biznesu jak również zaoferowaniu spersonalizowanej odzieży reklamowej lub specjalistycznej, niezbędnej dla pracy Twojej firmy.

 

Jeśli poszukujesz Najwyższej Jakości i stawiasz przy tym na szybki czas realizacji oraz konkurencyjne ceny trafiłeś w najlepsze miejsce!
 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy oraz zakupów w naszych partnerskich sklepach internetowych!

2016-09-27 10:24:25

Bestsellery

Wyprzedaże

Promocje

Projekt i realizacja: BigCom